NOWOŚĆ!!! – KOMINKI GAZOWE BRUNNER

NOWOŚĆ!!! – KOMINKI GAZOWE BRUNNER

Kominki gazowe – nowość w ofercie firmy Brunner 

Kominki gazowe to nowość w firmie Brunner, która bezustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę. Tym razem chcąc spełniać oczekiwania swoich klientów, wprowadziła do oferty kominki gazowe. Kominki gazowe stworzone są specjalnie dla ludzi kochających atmosferę ognia, ale pragnących też komfortu i wygody. To właśnie kominki gazowe Brunner idealnie łączą te cechy bowiem w praktyce są bezobsługowe. Wystarczy odpowiedni przycisk pilota lub innego urządzenia sterującego , a jakość użytych materiałów jest tak wysoka, że niemal nie można odróżnić imitacji spalanego drewna. Wszystko to bez kontrolowania procesu spalania oraz dokładania drewna do kominka. Kominki gazowe Brunner to po prostu ogień na wyciągnięcie ręki.

Kominki gazowe Brunner są testowane zgodnie z normami dzięki czemu są bardzo bezpieczne, a ich cechą szczególną jest opatentowana ochrona przeciwwybuchowa.
W kominkach gazowych Brunner zastosowane jest specjalne szkło Neoceram, które jest szczególnie jasne, posiada mniej skaz i zanieczyszczeń. Dzięki tak wypolerowanej powierzchni szkła kominek sprawia wrażenie jakby nie zainstalowano w nim szyby. Zastosowanie takiego rozwiązanie jest bardzo efektowne , a widok ogania jeszcze bardziej atrakcyjny.

Brunner w swojej ofercie kominków gazowych posiada modele podobnie jak w kominkach opalanych drewnem. Dzięki temu każdy  ma możliwość wpasowania wymarzonego kominka gazowego do swojego wnętrza.  Serie kominków gazowych firmy Brunner to:

  • Klassik – Kamine Gas –  to klasyczne kominki gazowe o wielu pięknych formatach. Firma Brunner proponuje wiele rozwiązań do tego typu kominków. Wkładki komory spalania, optyka palenia, obraz ognia oraz rama montażowa może być dobierana indywidualnie.
  • Stil – Kamine Gas –  kominki te wyróżnia wspaniały widok ognia na długie wieczory. Kominki gazowe tego typu pasują zarówno do wnętrz projektowanych w starym stylu jak również idealnie sprawdzają się w nowoczesnych budynkach.
  • Architektur –  Kamine Gas – kominki gazowe w wersji Architektur dają widzowi imponująco obfity krajobraz ognia. Konstruowane są indywidualnie i najlepiej prezentują się w nowoczesnych wnętrzach.
  • Panorama – Kamine Gas – kominki Panorama pozwalają podziwiać ogień z trzech stron. Dzięki czemu ogień staje się centralnym miejscem w pomieszczeniu nadając mu ciepły i przytulny klimat. Kominki gazowe w tym wariancie doskonale uzupełniają nowoczesne budynki.
  • Eck – Kamine Gas – to kominki gazwowe w wersji narożnej, pozwalają cieszyć się widokiem ognia z dwóch stron jednocześnie optycznie powiększając wnętrze pomieszczenia i nadając mu wyjątkowy charakter.
  • Tunel – Kamine Gas –  model kominka Tunnel to idealny pomysł na wyznaczenie przestrzeni w pomieszczeniu i rozwiązanie architektoniczne dla wymagających indywidualistów.
  • Solitärfeuer Gas –  kominki gazowe w tej serii to okrągłe kominki doskonale wpisujące się w styl nowoczesnych pomieszczeń.

Share this post