Baseny Niveko

Baseny ogrodowe Niveko

Unikalny projekt, profesjonalne wykonanie, nowoczesne technologie i doskonała jakość materiałów – to najważniejsze cechy basenów ogrodowych Niveko. Marzenie o efektownym miejscu do wypoczynku i relaksującej kąpieli w zaciszu domowej przestrzeni jest na wyciągnięcie ręki!

Zdobywane przez ponad 20 lat doświadczenie pomogło nam stworzyć taką ofertę, która spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Dbamy o każdy szczegół, zarówno o walory estetyczne, jak i najwyższy komfort użytkowania. Uzyskujemy go dzięki zastosowaniu innowacyjnych systemów, takich jak monitorowanie różnych parametrów basenu za pomocą aplikacji.

Projekty basenów ogrodowych Niveko cechuje indywidualne podejście. Wygląd niecki, jego wymiar czy kształt jest dostosowany do wizji każdego Klienta. Naszą specjalnością są niestandardowe baseny, w których łączymy wysoką funkcjonalność z ponadczasowym designem. Należy również podkreślić, że montaż całej instalacji jest szybki i profesjonalny — zajmuje tylko kilka dni.

Dbamy o najwyższy standard basenów ogrodowych Niveko. Materiał stosowany w ich produkcji cechuje się niezwykle długą żywotnością oraz odpornością na chlor czy promieniowanie UV. Mimo upływu lat basen zachwyca pięknym wyglądem, stając się ozdobą każdego domu.

baseny niveko o firmie

Rodzaje Basenów Niveko w ofercie.

SKIMMER TOP LEVEL

Basen oparty o eleganckie, wąskie skimmery, których zastosowanie umożliwia podniesienie poziomu wody w niecce (w stosunku do skimmera standardowego), dzięki czemu uzyskujemy efekt zbliżony do efektu basenu przelewowego. Skimmery mogą być wykonane z białego PVC lub ze stali nierdzewnej.

SKIMMER INVISIBLE

SKIMMER INVISIBLE

Zwyczajowo spotykana wersja basenu, w nieco odmienionej formie, wymyślonej i opatentowanej przez firmę Niveko. Niewidzialny skimmer to rozwiązanie bardzo estetyczne i efektowne, dające wrażenie basenu przelewowego, przy zachowaniu ceny basenu skimmerowego.

OVERFLOW MULTI

OVERFLOW MULTI

Najpopularniejsza forma basenu przelewowego. System ten jest dostępny w dwóch wersjach wykończenia:

  • z kratką rynny przelewowej
  • z naturalnym kamieniem

Istnieje możliwość jego modyfikacji, dzięki której przelewanie wody będzie ultra ciche (Whisper Variant).

OVERFLOW INFINITY

OVERFLOW INFINITY

System przelewowy, który świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie jest duża różnica poziomów terenu. Basen przelewa się tylko z jednej strony. Uzyskujemy efekt nieskończoności, rewelacyjnie współgrający z pejzażem rozciągającym się z Państwa posesji.

OVERFLOW ADVANCED

OVERFLOW ADVANCED

Przelew basenowy, który „wylewa się” na plaże basenową, powiększając wizualnie wielkość basenu. Oparty jest na naturalnym granicie, który częściowo schowany jest pod powierzchnią wody.
Istnieje możliwość jego modyfikacji, dzięki której przelewanie wody będzie ultra ciche (Whisper Variant).

OVERFLOW EVOLUTION

OVERFLOW EVOLUTION

Minimalizm – to słowo najlepiej opisuje ten system przelewowy. Ograniczenie wielkości i widoczności rynny przelewowej do minimum. Rozwiązanie niespotykane nigdzie indziej, designerskie i innowacyjne, dzięki któremu uzyskujemy efekt jedności pomiędzy przelewającą się wodą, a obejściem naszego basenu.
Istnieje możliwość jego modyfikacji, dzięki której przelewanie wody będzie ultra ciche (Whisper Variant).

OVERFLOW UNDERFLOW

OVERFLOW UNDERFLOW

Specyficzne rozwiązanie przelewowe, gdzie woda basenowa wlewa się pod podłogę obejścia basenowego i … znika.

Istnieje możliwość jego modyfikacji, dzięki której przelewanie wody będzie ultra ciche (Whisper Variant).

Kształt Basenu

Nie ma określonego kształtu, wymiaru basenu NIVEKO. Jest on dostosowywany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możliwości ograniczone są jedynie przez naszą wyobraźnię. Każdy basen jest inny, indywidualny, dostosowany do Państwa preferencji.

Baseny produkowane są ze specjalnego, wyprodukowanego i opatentowanego przez Niveko tworzywa, które jest odporne na promieniowanie UV, dlatego też wygląda jak nowe przez kilkadziesiąt lat.

Baseny Niveko

Wejście do basenu

Zwyczajowo baseny NIVEKO wyposażone są w schody wejściowe. W ofercie jest kilka możliwości, od najbardziej klasycznych Modern, poprzez wersję Milano (która może być wykonana z kamienia), po Apollo. Schody, tak jak baseny, można dostosowywać do swoich potrzeb, oczekiwań i pomysłów, pod względem wymiarów, czy umiejscowienia w basenie.