Ariostea

Płytki, które wyglądają, jak kamień lub drewno? Tak, to możliwe!

Ariostea to płytki porcelanowe o niezwykłych właściwościach i w szerokiej gamie kolorów i wzorów do wyboru.

Co to są płytki ceramiczne ARIOSTEA?

Ariostea to wyjątkowe płytki porcelanowe, które powstają w wyniku nowoczesnych i opatentowanych procesów technologicznych. Technologie wytwarzania są unikatowe: są opracowywane, projektowane i wdrażane bezpośrednio we własnych zakładach firmy, a wszystkie są chronione międzynarodowymi patentami (które obejmują know-how, mechanikę i oprogramowanie).

Wysokiej jakości płytki porcelanowe Ariostea są produkowane wyłącznie z najlepszych surowców naturalnych i mineralnych, poddawanych procesowi podobnemu do tego, w jakim tworzyły się skały na naszej planecie od tysiącleci. Surowce te poddane wysokiemu ciśnieniu i intensywnemu wypalaniu (1300 °)tworzą materiał o ekstremalnej zwartości, homogeniczności i braku chłonności.

Najwyższa jakość, opatentowana technologia i ochrona środowiska zapewniły firmie Ariostea czołową pozycję w produkcji kompaktowych płytek porcelanowych we wszystkich rozmiarach i w bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Dlaczego warto wybrać płytki ceramiczne firmy Ariostea?

ODPORNOŚĆ I UNIWERSALNOŚĆ

Produktów Ariostea są wyjątkowo odporne na ścieranie, zginanie, mróz i czynniki chemiczne, dzięki czemu są idealne do każdego zastosowania, zarówno na podłogi, jak i na ściany. Płytki można układać w miejscach intensywnie użytkowanych, także na zewnątrz i stosowane są nawet w imponujących architektonicznie budynkach, w których podłogi z płytek muszą być elegancko połączone ze stylem okolicy.

TRWAŁOŚĆ

Płyty Ariostea są solidne, mrozoodporne i odporne na działanie środków chemicznych i atmosferycznych. Są zatem gwarancją stabilności i długotrwałej trwałości. Są dostosowane do każdego otoczenia wewnątrz lub na zewnątrz, ponieważ zachowują z czasem te same właściwości techniczne i estetyczne i nie wymagają konserwacji, oszczędzając znaczną ilość czasu i energii.

BEZPIECZEŃSTWO I CZYSZCZENIE

Niemal nieznaczny stopień chłonności oznacza, że materiały high-tech firmy Ariostea są praktycznie nie do przebicia i nie chłoną brudu, dzięki czemu zachowują swoje piękno w miarę upływu czasu. Dzięki temu o wiele łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i ekologiczne jest dbanie o podłogę lub ścianę Ariostea, oszczędzając czas, energię i wydatki.

Wyjątkowe kolekcje płytek porcelanowych Ariostea

Płytki porcelanowe Ariostea mają wiele kolorów i wzorów. Występują w 4 podstawowych rodzajach: z efektem marmuru, efektem kamienia, efektem cementu i efektem drewna. Z uwagi na szeroki asortyment Ariostea pasuje do każdej, nawet najbardziej wyszukanej aranżacji.

spiek kwarcowy ariostea
spiek kwarcowy ariostea-efekt-marmuru-zlew-lazienkowy