Sauna Infrared

Sauna infraredSauna infrared relaksuje ciepłem płynącym z fal długich, podobnym do tych którym ogrzewa nas słońce. Ciepło jest generowane przez panele grzewcze – promienniki podczerwieni. Dzięki sprawdzonej i opatentowanej technologii, jest to rozwiązanie nie tylko solidne, jak również bezpieczne.

Sauna infrared i jej zalety

  • Naturalna energia słońca – panele grzewcze sauny infrared dostarczają podobną energię co naturalne promieniowanie słońca – jest ona łagodna i ogrzewa ciało ze wszystkich stron (nie występują gorące i chłodne place energetyczne). Panele są zamontowane na ławce, na ścianach i na podłodze.
  • Ciekawe akcesoria – wysuwane z sufitu system stereo (AM,FM,MP3) daje możliwość delektowania uszów wybraną muzyką, a możliwość dodania do sauny infrared terapii kolorami (kontrolowanym przez panel sterujący), pomaga dopasować światło do humoru i osobistych preferencji.
  • Skandynawski design – prosty, czysty, minimalistycznych design to sprawdzony sposób na połaczenie praktycznego i ładnego rozwiązania
  • Prosty montaż – dzięki gotowemu rozwiązaniu, wystarczy podłączyć saune do prądu 230 V – nie trzeba korzystać z usług elektryka.

 

Sauna infrared dostępna jest w 6 różnych modelach i mieści od 1 do 4 osób. Modele mają wejścia od przodu lub rogu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *