Dimension One Spa

Dimension One Spa

Dimension One Spas to wiodący lider wśród producentów wanien z hydromasażem oraz basenów kąpielowych z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku. Firma została założona w 1977 roku w Kalifornii i od tamtej pory nieprzerwanie dostarcza wanny klientom na całym świecie. Jacuzzi firmy Dimension One Spas to nie tylko relaks na najwyższym poziomie, lecz także luksusowy masaż hydroterapeutyczny w zasięgu ręki.

Wyższa klasa wzornictwa oraz najnowsze technologie

Wanny z hydromasażem na tle konkurencji wyróżnia wyższa klasa wzornictwa, wydajność oraz opatentowane przez firmę funkcje, które zaspokajają różnorodne potrzeby konsumentów i ich „wodne” fantazje. Swoją wannę możesz kontrolować nawet wtedy, gdy nie jesteś w jej pobliżu. Wszystko za sprawą specjalnej aplikacji, dzięki której możliwe jest włączenie pompy, obsługiwanie i dostosowywanie funkcji „spa”, a nawet ustawianie przypomnienia o konserwacji. Kontrola konkretnych programów sterowania wodą także odbywa się za pomocą aplikacji.

Materiały najwyższej jakości prosto z USA

Dimension One Spas wierzy nie tylko w zintegrowaną z potrzebami klientów technologię, lecz także dostrzega inne aspekty, które podnoszą komfort codziennej kąpieli. Do produkcji wanien wykorzystywane są najlepszej jakości materiały. Ich wykonane z naturalnego drewna obudowy są przyjazne dla środowiska i zintegrowane z inteligentnymi i intuicyjnymi funkcjami jacuzzi.

Firma Nagradzana od lat

Innowacyjne podejście oraz ciągłe doskonalenie z czasem stały się głównymi wartościami wyznawanymi przez firmę. W 2006 roku Dimension One Spas wyprodukowała kontroler do wanny z hydromasażem uznany za najbardziej intuicyjny i ergonomiczny na świecie. Nieco ponad dziesięć lat później sukces udało się powtórzyć. W 2015 roku powstał D1 HUB – wszechstronny panel sterowania, za pośrednictwem którego można zarządzać głównymi funkcjami wanien SPA. W 2007 r. firma została uhonorowana Srebrnym Medalem Shingo Prize, stając się pierwszym i jedynym producentem jacuzzi na świecie, który otrzymał takie wyróżnienie.

Wysokiej klasy wanien SPA Dimension One Spas nie mogło oczywiście zabraknąć w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt – odpowiemy, podpowiemy i doradzimy J