Menu
Menu

Blaty kamienne

Blaty kamienne

Blaty kamienne w każdym wnętrzu wyglądają estetyczne, nowocześnie i ponadczasowo. Są to blaty bardzo solidne, dzięki czemu będą służyć użytkownikom przez długie lata. Bez względu na to, gdzie pojawi się element kamienny, czy to w łazience, czy to w kuchni, a nawet w pracowni, jako blat biurka, zawsze ten naturalny akcent będzie pasował.

Na blaty kuchenne najczęściej polecanym kamieniem jest granit, ze względu na swoją odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, a także na wysokie temperatury. Kamień ten jest również odporny na działanie środków chemicznych.
Na blaty do kuchni sprawdzą się także, kwarcyto-granity marki Silestone, Technistone i Siquartz, oraz spieki kwarcowe firmy Laminam. Wszystkie te produkty są dostępne w ofercie firmy GIRRA.

Blaty kamienne do łazienki, mogą być wykonane z granitu, marmuru oraz trawertynu. Natomiast trawertyny należy zabezpieczyć żywicą lub szpachlą w kolorze kamienia. Na blaty tego typu nadają się także ww płyty kwarcytowe oraz spieki kwarcowe.

CHCESZ OTRZYMAĆ PROFESJONALNE DORADZTWO LUB WYCENĘ BLATÓW KAMIENNYH?

Napisz do nas… 

Jeżeli zastanawiają się Państwo czy wybrać konglomeraty kwarcowe czy kamień naturalny, poznajcie kilka argumentów, dlaczego jednak warto wybrać
kamień naturalny:

10 ARGUMENTÓW DLACZEGO WYBRAĆ KAMIEŃ NATURALNY.

RODZAJE WYKOŃCZENIA KRAWĘDZI

RODZAJE POGRUBIENIA

RODZAJE OTWORÓW POD PŁYTĘ GRZEWCZĄ I ZLEWOZMYWAK

Zobacz także:

Blaty kamienne SILESTONE

Blaty kamienne TECHNISTONE