Master Spas

Master Spas – nowoczesny wymiar relaksu

Odprężająca, gorąca kąpiel w otoczeniu natury i towarzystwie bliskich osób – ta wymarzona dla wielu wizja wypoczynku jest na wyciągnięcie ręki! Mając w ogrodzie luksusowe spa w postaci komfortowego jacuzzi firmy Master Spas, można odkryć nowy wymiar relaksu w zaciszu własnego domu. Marka posiada w swojej ofercie produkty najwyższej klasy, dostosowane do wygody i potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Master Spas to synonim nowoczesności. Innowacyjna forma instalacji typu SPA sprawia, że wodny relaks w ogrodzie odzwierciedla atrakcje oferowane przez najlepsze hotele na świecie. Każdy, kto poszukuje najlepszych rozwiązań i ceni sobie prozdrowotne właściwości nowatorskich urządzeń, powinien wybrać produkty marki Master Spas.

master spa

Ekskluzywny design i najwyższa jakość

Zdobywane przez ponad 20 lat doświadczenie umożliwiło producentowi Master Spas stworzenie takiej oferty, w której każda z propozycji łączy efektowny wygląd i najwyższą jakość wykonania. Zaawansowane technologicznie jacuzzi i bieżnie pływackie są produkowane w Stanach Zjednoczonych. Każdy projekt został doprecyzowany w najdrobniejszym detalu. Zadbano zarówno o design zgodny z najnowszymi trendami, jak i najważniejsze parametry sprzętu – doskonałą izolację oraz niezawodny system filtracji czy ogrzewania. Spa ogrodowe marki Master Spas wyróżnia się solidną ramą odporną na pleśń, dodatkowo wzmocnioną formowanym próżniowo polimerem i włóknem szklanym. Producent stosuje również system redukcji szumów, ograniczający wibracje oraz piankę izolacyjną Icynene, która wpływa na energooszczędność całej konstrukcji. Warto również zwrócić uwagę na opatentowany przez Master Spas system terapii biomagnetycznej, który świadczy o wyjątkowych właściwościach spa ogrodowego pomocnych w leczeniu wielu dolegliwości. O nowoczesnym charakterze urządzeń świadczy z kolei zaawansowany system dźwiękowy z głośnikami oraz możliwość sterowania temperaturą, pompą czy oświetleniem poprzez aplikację w telefonie.

Wybierz to, co najlepsze, czyli Master Spas

Powodów, dla których warto mieć własne spa ogrodowe, jest bardzo wiele. To przede wszystkim relaks dla ciała i duszy, niebanalna rozrywka czy interesujący sposób spędzania wolnego czasu z bliskimi zarówno w kameralnym, jak i większym gronie. Wodna instalacja stanowi też doskonałe podkreślenie nowoczesnej architektury całego domu. Istotną cechą ogrodowego spa marki Master Spas jest hydroterapia. Zażywając codziennych, gorących kąpieli, można doskonale zredukować poziom stresu, zmniejszyć napięcie mięśni, poprawić krążenie, złagodzić ból czy odświeżyć wygląd skóry. Produkty Master Spas pomogą w szybkiej regeneracji organizmu i zadbają o dobre samopoczucie domowników każdego dnia. Zakup takiej wanny Spa jest zatem najlepszą inwestycją w zdrowie i komfort na najwyższym poziomie. Spa ogrodowe marki Master Spas to luksus, na który zasługujesz!