Nowoczesne baseny ogrodowe Niveko

Nowoczesne baseny ogrodowe Niveko

Nowoczesne baseny ogrodowe Niveko

Czy można mieć w swoim ogrodzie wodny raj przypominający pejzaż z tropikalnych zakątków świata? Oczywiście, że tak. Jeśli tylko wolna przestrzeń w ogrodzie na to pozwala, wystarczy zdecydować się na montaż nowoczesnego basenu, który w upalne dni będzie klimatycznym miejscem do wypoczynku i spotkań w gronie najbliższych. Czym kierować się przy jego wyborze?

Baseny Niveko

Coraz częściej basen do ogrodu nie pełni jedynie funkcji miejsca do kąpieli. Współcześnie staje się również ozdobą całego domu, a nawet jego wizytówką. Ze względu na tak istotną rolę jego wygląd i wykończenie ma niezwykle istotne znaczenie. Inspirując się basenami z najbardziej ekskluzywnych domów i hoteli, można stwierdzić, że najmodniejsze projekty cechuje minimalizm połączony z nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi.

Prostota wyrażająca elegancję – oto główna cecha produktów marki Niveko. Basen ogrodowy w formie monolitycznej bryły idealnie pasuje do nowoczesnego budownictwa, stając się przedłużeniem domowej przestrzeni.

Cechy dobrego basenu ogrodowego

Jeszcze do niedawna stały basen w ogrodzie wymagał dużych nakładów pracy i czasu. Nowoczesne technologie stosowane przez producenta Niveko pozwalają na optymalizację całego projektu. Jakie właściwości basenu, oprócz jego wyglądu, są ważne przy montażu w ogrodzie?

·         Baseny ogrodowe na zamówienie

Jedną z najważniejszych cech w całym projekcie jest dopasowanie kształtu i rozmiaru basenu do ilości miejsca w ogrodzie oraz budowy terenu. Możliwość zamówienia bryły, w wybranym przez klienta wymiarze pozwala dobrze wykorzystać wolną przestrzeń i dostosować całe przedsięwzięcie do indywidualnej wizji każdego z nich.

·         Wysoka jakość materiałów

Dobry basen ogrodowy musi być trwały, aby zachwycał swoim wyglądem mimo upływu lat. Producent Niveko wykonuje swoje produkty z wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na  działanie promieniowania UV i chloru. Czynniki te w dużym stopniu przyczyniają się do niszczenia powierzchni basenu, dlatego eliminacja ich wypływu jest niezwykle istotna w utrzymaniu atrakcyjnego wyglądu zbiornika wodnego.

·         Baseny ogrodowe łatwe w montażu

Zaletą nowoczesnych basenów Niveko jest łatwość montażu. Są one transportowane w jednej bryle. Większe baseny przewozi się w częściach, które na miejscu są łączone przez zespół fachowców. Profesjonalny montaż jest wykonywany do dwóch dni, a więc marzenie o miejscu do wodnego relaksu w upalne dni może spełnić się bardzo szybko.

·         Dodatkowe udogodnienia

W budowie basenu ogrodowego warto wziąć pod uwagę formę schodów wejściowych, która będzie najwygodniejsza dla domowników. W nowoczesnym projekcie nie może zabraknąć także odpowiedniego oświetlenia. Dzięki niemu można korzystać z basenu po zmroku, a sam wygląd zbiornika zyskuje bardziej ekskluzywny charakter.

·         Sprawdzona marka

Wybierając najlepszy basen ogrodowy, należy wziąć pod uwagę wiarygodność firmy. Producent Niveko ma ponad 25 lat doświadczenia i ponad 450 zrealizowanych projektów rocznie, co świadczy o ogromnym zaufaniu klientów. Każdy, kto korzysta z oferty Niveko, zyskuje gwarancję wyboru basenu o idealnym wyglądzie i doskonałej jakości.

·         Innowacyjne rozwiązania

Nowoczesne baseny przelewowe występują w różnych formach, dostosowanych do oczekiwanego efektu np. minimalistycznego lub dekoracyjnego. W Niveko do wyboru są systemy takie jak “Top Level”, “Invisible”, “Evolution” czy “Underflow”, gdzie maksymalnie wysoki poziom wody i estetycznie wykończona krawędź wraz z otoczeniem basenu sprawia wrażenie jednolitej powierzchni. Ciekawą propozycją są też bardziej dekoracyjne modele typu “Multi” lub “Advance”, do wykończenia których stosuje się granit lub greckie kamienie.

Baseny Niveko, czyli modny design i wysoka jakość

W ofercie producenta Niveko można znaleźć wszystko, czego wymaga się od nowoczesnego basenu ogrodowego. Połączenie efektownego wyglądu z nowoczesnymi technologiami daje wspaniałe efekty, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki temu, że wielkość zbiornika jest sprawą indywidualną, a sam montaż przebiega niezwykle sprawnie i szybko, Niveko od wielu lat należy do czołowych marek oferujących najlepsze baseny ogrodowe.

Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem, nasza firma istnieje już od wielu lat. Gwarantujemy bezpłatną poradę, katalogi oraz pomiar. Skontaktuj się z nami. U nas zawsze czeka na Ciebie profesjonalna pomoc i porada!

Share this post