WKŁADY KOMINKOWE UNICO

WKŁADY KOMINKOWE UNICO

WKŁADY KOMINKOWE UNICO

Kominki Unico to wkłady polskiego producenta, które obecne są na rynku od wielu lat i z roku na rok zasłużenie zyskują aprobatę zarówno Klientów jak i Dystrybutorów. Dlaczego więc powinniśmy „stawiać na  kominki Unico? Odpowiedź jest prosta! Jeżeli poszukujesz i cenisz sobie ekonomię spalania drewna, wygodę użytkowania oraz piękną  wizję ognia za nienagannie czystą szybą,  a to wszystko w połączeniu z konkurencyjnymi cenami to właśnie kominek firmy Unico jest dla Ciebie.

WIĘCEJ O KOMNKACH UNICO

Kominki firmy Unico są wkładami, które współpracują z wentylacją mechaniczną.  Korpus wkładu charakteryzuje się dużą szczelnością, a powietrze do spalania dostarczane jest z zewnątrz budynku dlatego kominki z powodzeniem sprawdzają się w pomieszczeniach z rekuperacją. Ogromnym atutem kominków Unico jest również ceramiczny deflektor, który został opracowany przez firmę i wykonany z wysokiej jakości ceramiki refrabox. Tak skonstruowany deflektor pozwala dopalać spaliny i zwiększać  efektywność procesu spalania. Warto również podkreślić, że kominki firmy Unico serii Dragon są paleniskami bezrusztowymi z precyzyjną regulacją powietrza! Ponadto wkłady Unico wyposażone są w autorski system dostarczania powietrza wprost na szybę poprzez stumiennice zainstalowane w górnej części fasady. Dzięki tym powyższym we wkładach Unico  możemy cieszyć się czystą szybą.

Jeśli uwielbiasz ciepło i chcesz je zatrzymać na dłużej to kominki Unico serii Dragon również spełnią Twoje oczekiwania. Dlaczego? Ponieważ oprócz wykorzystania wkładów do zabudowy konwekcyjnej możesz je wykorzystać również w systemie ciepłej zabudowy. Dla przypomnienia system ciepłej zabudowy polega na zabudowaniu kominka ceramiczną płytą akumulacyjną, która będzie kumulowała energię z kominka i oddawała ciepło do pomieszczenia nawet przez wiele godzin po wygaśnięciu.

Poniżej przestawiamy wizę ognia we wkładach Unico na przykładzie najnowszego modelu kątowego Dragon 2B XXL. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba 🙂

Share this post