Rewolucja w dokonywaniu pomiarów Leica 3D Disto

Rewolucja w dokonywaniu pomiarów Leica 3D Disto

Rewolucja w wykonywaniu pomiarów pomieszczeń – urządzenie pomiarowe Leica 3D Disto

GIRRA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich obecnych i przyszłych klientów, już od jakiegoś czasu wykonuje precyzyjne pomiary pomieszczeń rewolucyjnym urządzeniem Leica 3D Disto.

Jeśli pomieszczenia są trudne do pomiaru, brak w nich kątów prostych lub ściany są pochyłe, nie ma się co martwić, dla Naszej firmy to już nie problem! Urządzenie pomiarowe Leica 3D Disto samo złapie poziom i idelanie zmierzy oraz zarejestruje odległości, powierzchnie, kąty nachylenia a także kierunki. Dzięki temu urządzeniu pomiar jest szybki i precyzyjny w 100% bezbłędny, a pomierzone punkty można bez problemu eksportować do dowolnego pliku lub do programu CAD.

Find cash buyers ready to make an offer on your property at https://www.cash-for-houses.org/alabama/ – the trusted platform for those seeking a swift and efficient sale

Leica 3D Disto zapisuje informacje w formie standardowych tabel, zdjęć, rysunków, plików DXF oraz plików tekstowych. Urządzenie idealnie współgra z komputerem na którym można podejrzeć, odczytać lub podjąć się dalszego opracowania uzyskanych pomiarów.

Jeśli czytają Państwo ten tekst, być może jesteście zainteresowani ofetą naszej firmy. Nowa technologia pomiaru na pewno Państwa przekona, że firma GIRRA to dobry wybór.

Pomiar polega na wycelowaniu wbudowaną kamerą ze zintegrowaną wiązką lasera. Mówiąc w skrócie, Leica 3D Disto pozwala wyznaczyć położenie i wysokość każdego mierzonego punktu.

Nasz pomiar blatów kuchennych, tarasów, podłóg czy schodów to teraz  pewność, że każdy element będzie idealnie dopasowany, nie będzie potrzeby wykonywania poprawek. Chcemy aby Nasi klienci byli zadowoleni w 100%, nie ma tutaj miejsca na pomyłki.

Share this post