Kominki Brunner

Kominki Brunner są projektowane i produkowane w 100% w Niemczech. Posiadają gwarancję od 5 do 10 lat. Kominki konkurencyjne są zawsze tańsze, a firma Brunner jest z tego dumna. Dlaczego? Jej głównym priorytetem jest jakość wykonania i właściwości grzewcze. Firma Brunner stawia na perfekcjonizm, bo wychodzi z założenia, że jakość broni sama siebie.
Firma Girra to Wiodący przedstawiciel Regionalny Brunner na Wielkopolskę. W naszym salonie można podziwiać wiele modeli wkładów kominkowych.

Video Prezentacja Brunner

Na przykładzie modelu Brunner Still 62/76

Kominki Brunner i ich ZALETY

  • Dla Pań – Drzwiczki kominka łatwo się otwierają, a szyba długo pozostaje czysta
  • Dla Panów – Mechanika działa jak w zegarku, wyjątkowe współczynniki mocy grzewczej oraz sprawności energetycznej
  • Dla Architektów – nie zawierają zbędnych ozdobników, całość dobrze się prezentuje niezalęznie od użytego materiału

Kominki Brunner a normy

Perfekcja wykonania, powinna zachwycać także pod względem techniki i liczb. Niezależnie od rozmiaru szyby, wszystkie wkłady kominkowe Brunner spełniają aktualne normy i wymogi redukcji szkodliwych emisji.

Detale techniczne Brunner

Poniżej przedstawiamy opis wybranego wkładu kominkowego. Kominki Brunner to m.in. Mechnika unoszonych drzwi, szamotowa komora spalania, easy-lift, czysta powierzchnia szyby, opcjonalna podwójna szyba, króciec dopływu powietrza, dźwignia obsługowa, łatwe czyszczenie, wzorcowa wartość emisji, estetyczna zabudowa wkładu, puzzle-profil, uszczelki silikatowe. Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć szczegółową rozpiske:

Dlaczego warto?

Odpoczynek w domowych pieleszach, relaks w domowym zaciszu… Ach! Kto z nas o tym nie marzy, chyba każdy tego pragnie. Chcemy choć na chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego, zapomnieć o troskach, zaszyć się w swoim własnym świecie, mieć przysłowiowe pięć minut dla siebie. To brzmi jak bajka, jak sen, ale to może stać się rzeczywistością. Wystarczy wykonać jeden niewielki krok, a mianowicie należy się odważyć i zdecydować na zakup kominka Brunner. Kominek rozświetli Twój dom, dzięki niemu Twoje mieszkanie nabierze zupełnie innych, bardziej pozytywnych barw życia codziennego. Atmosfera, stanie się nieziemska z lekką nutką romantyzmu i udzieli się całej rodzinie. Kominek jest doskonałym rozwiązaniem na samotne wieczory z lampką czerwonego wina i dobrą książką, ale także na rodzinne spotkania przy kawie i słodkich pysznościach. To doskonałe miejsce na zdjęcia z rodzinnego albumu. Paląc w kominku Brunnerzawsze zerkniesz na fotografię, na której wszyscy są szczęśliwi i od razu dobry nastrój eksploduje. Od momentu pojawienia się kominka Brunnerw domu, to właśnie salon (gdyż tam najczęściej kominek jest umieszczany) stanie się ulubionym miejscem wszystkich domowników. Po ciężkim dniu w szkole, na uczelni czy pracy cała rodzina może wygodnie zasiąść na kanapie w salonie i dzielić się wrażeniami mijającego dnia przy płomieniach kominka Brunner. Płomienie sprawiają, że ludzie stają się bardziej otwarci i szczerzy, chętnie opowiadają swoje historie.

Kominek sprzyja rozmowom, atmosfera staje się bardziej rozluźniona. Jeżeli Twoje życie rodzinne wcześniej było w stagnacji, to jestem przekonana, że od momentu zakupu, w Twoim domu zagości iście rodzinny i sielski klimat. Jeśli jesteś kobietą, zauważysz, że coraz częściej zaczną odwiedzać Cię koleżanki, będą wpadać bez powodu, po prostu będą miały ochotę poplotkować o mężczyznach, w „rajskim” klimacie, jaki dają płomienie, jeśli zaś jesteś mężczyzną to koledzy kolejny mecz będą chcieli obejrzeć wyłącznie u Ciebie, w ognistej atmosferze, która idealnie wpasowuje się w emocje towarzyszące zarówno piłce nożnej jak i innym dyscyplinom. Ogień wzmaga u mężczyzn chęć rywalizacji, czują się jakby byli po drugiej stronie ekranu. Kominki Brunner ogrzeją nie tylko serca domowników, ale także wszystkie pokoje w Twoim domu, nawet te które znajdują się na wyższych piętrach. Wystarczy, że zamontujesz specjalne, izolowane rury aluminiowe w swoich ścianach, dobierając odpowiednie kratki wentylacyjne, które zapewnią odpowiedni przepływ powietrza (montować nad podłogą).

Kominki Brunner a oszczędność

Kominek jest nie tylko elementem, który ozdabia nasze wnętrza, on pełni także bardzo ważną i istotną rolę grzewczą (komink Brunner posiadają wysokie sprawności, nawet do 95%). Jest bardzo tanim sposobem ogrzewania, drewno jest materiałem łatwo dostępnym, a ponadto nie emituje, aż tylu niezdrowych czy niesprzyjających człowiekowi i środowisku substancji powstałych w wyniku procesu spalania. Gdy zafundujemy sobie ten luksus przestaniemy być w końcu uzależnieni od podstawowej instalacji grzewczej, która w każdej chwili może ulec awarii, ale wtedy nas już ten problem nie dotyczy. Przestaniemy martwić się o zapasy węgla, skończy się era schodzenia codziennie do piwnicy i palenia w kotle. Ogrzewanie kominkowe doskonale sprawdza się w chłodniejsze dni ( a w Polsce zimy nie należą do specjalnie łagodnych), kiedy to włączanie centralnego ogrzewania mija się z celem. Kominki Brunner zadbają także o Twój portfel, skończą się horrendalne rachunki za ogrzewanie. Będziesz mógł nareszcie pozbyć się piecyków elektrycznych, którymi dogrzewasz mieszkanie, a przez, które już pewnie nie raz prawie „poszedłeś z torbami”. Brak prądu też już nie będzie przeszkodą, w takiej sytuacji kominek jest wręcz nieoceniony. Kominki Brunner są idealne na każdą porę roku, jednakże to chyba zimą robią największe wrażenie. Przyjemnie jest wylegiwać się na kanapie z grzanym winem i podziwiać skwierczące płomienie kiedy za oknem mamy dwudziestostopniowe mrozy. Takie Hawaje w środku polskiej zimy. Przy owym kominku nawet nasza bożonarodzeniowa choinka nabierze innego wymiaru i barw. Jeśli chcesz poczuć sięwyjątkowy, czy też poczuć ciepło domowego ogniska to koniecznie musisz zainwestować w kominki Brunner. Dla szukających najbardziej oszczędnych rozwiązań polecamy artykuł o kominkach akumulacyjnych.

Kominki Brunner to inwestycja

Kominki Brunner to inwestycja na lata, a nie na kilka sezonów. To odrobina luksusu dostępna dla każdego, kto chce poczuć się lepiej nie tylko w chłodne i pochmurne dni.Twoje serce będzie się radowało widząc wesołe i zadowolone dzieci czy wnuki, które będą bawić się przy kominku w rodzinnej atmosferze. Musimy nauczyć młodsze pokolenie szacunku dla starszych, szacunku dla najbliższych, a spotkania przy kominku Brunner stanowią do tego odpowiedni początek, bo jak wiemy wszystkie wartości moralne wynosimy z domu, dlatego pokażmy, że umiemy kochać i żyć w symbiozie z innymi ludźmi. Kominki Brunner wprowadzą szczyptę romantyzmu do Twojego życia, a tego nigdy za wiele bez względu na to w jakim wieku się jest, miłość zawsze będzie na czasie, nie wyjdzie z mody. Pierwszą miłością jest rodzina, może drugą będzie kominek Brunner?