Menu
Menu

Referencje

“Oferta firmy jest godna polecenia. Duży portfel usług to atut, który pozwala kompleksowo zaspokoić potrzeby każdego klienta. Firmę należy zarekomendować również z uwagi na jej indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność dostarczenia spersonalizowanego produktu.”

Jan Garcarek, Ociąż.

“Firma Girra wykazała się oczekiwanym przez inwestora profesjonalizmem. Dostawa wkładu kominkowego odbyła się w akceptowalnie krótkim terminie, a sam montaż przebiegł bardzo sprawnie, bez komplikacji. Mogę śmiało polecić tą firmę kolejnym inwestorom planującym z jednej strony zakup wkładu renomowanej firmy, z drugiej zaś jego montażem przez fachową ekipę.”

Marcin Solski, Dębogóra.

“Firma Girra wykonała kominek zgodnie z powierzonym projektem. Wszelkie prace wykonane zostały rzetelnie oraz terminowo. Wynikłe w trakcie prac wątpliwości lub niejasności były na bieżąco rozwiązywane, z pełnym zaangażowaniem ze strony Pana Jakuba Tomirskiego. Firma godna polecenia.”

Autor projektu: Beata Harasimowicz
Klaudia Bendlewska, Poznań.

“Firma Girra wykazała się profesjonalizmem oraz elastycznym podejściem. Śmiało mogę polecić tę firmę osobom, które planują posiadać w domu kominek. Pan Jakub potrafi rozwiązać nieoczekiwane żądania i rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.”

Rodryk Klemiński, Poznań.

Fachowość, elastyczność, terminowość – tak w 3 słowach mogę opisac współpracę z Girra. Korzystamy z kominka od prawie pół roku, niemal codziennie. Wkład działa się bez zarzutu, a zabudowa pozostaje bez jakichkolwiek śladów zużycia: peknięć czy zażółceń. Bardzo dobra relacja jakości do ceny. Na rynku poznańskim absolutnie bezkonkurencyjni.”

Lucyna Maniecka, Poznań.

“Firma Girra dostosowała swoje plany, aby wykonać nasz kominek w szybszym terminie, jak również zaskoczyła nas samą szybkością wykonania projektu. Nasze potrzeby odnośnie prostej bryły kominka zostały zrozumiane – dlatego bardzo nam odpowiada forma. Miło również wspominam sam montaż, ponieważ ekipa nie była “bałaganiarska” i utrzymywała czystość w miejscu pracy.”

Ina Jochimiak, Wojciechówko.

“Pan Jakub Tomirski wzbudził moje zaufanie rzetelnie zrobiona kalkulacja z oznaczeniem składowych. Młodzi fachowcy-montażyści przykładali uwagę do dokładności montażu. Firma ściągnięty specjalnie dla mnie kamień, który najbardziej odpowiadał moim preferencją. Chciałbym tutaj również zasugerować montowanie kratki rewizyjnej, aby skuteczniej czyścić wnętrze kominka.”

Marek Wolniak, Kalisz.

“Pan Jakub kilkakrotnie przyjeżdżał specjalnie dla nas z Pleszewa, gdy występowały pytania przy montażu centralnego ogrzewania. Jakub wie w czym jest dobry i przywiązuję dużą wagę do swojej pracy.”

Januszkiewicz Renata, Zduny.

REFERENCJE

Więcej naszych opinii znajdziesz na stronie Google Plus Girra