fbpx

kominki

Girra / kominki

Kominki konwekcyjne

Kominki konwekcyjne ogrzewają powietrze w pomieszczeniu. Szybko przekazują do pomieszczenia energię ze spalanego drewna, ale też dosyć szybko się wychładzają.

więcej

Tylko najlepsi producenci

U nas znajdziesz tylko kominki najlepszych producentów na rynku. Postaw na jakość i wybierz firmę girra!

więcej

Kominki z płaszczem wodnym

Takim kominkiem można ogrzać nawet cały dom! Ogrzewana jest tu woda która zasila grzejniki i ciepło rozprowadzane jest po całym domu.

więcej

Kominki kaflowe

Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

W dodatku kominki kaflowe dają ciepło nawet po wygaśnięciu ognia w palenisku! Wszystko to za sprawą właściwości kumulacyjnych kafli.

więcej

Kominki akumulacyjne

Komfortowe i zdrowe ogrzewanie bez przesuszania i przegrzewania pomieszczenia! Podczas palenia kumulują energię w masach ceramicznych następnie powoli oddają ją do otoczenia.

więcej

Biokominki

Kominek w nowoczesnym wydaniu, czyli biokominek. Biokominek nie potrzebuje komina, można go ustawić w każdym miejscu a dodatkowo nawilża powietrze. Taki kominek odmieni wnętrze każdego pomieszczenia!

więcej

Kominki gazowe

Marzysz o kominku, ale nie chcesz w nim palić? Kominek gazowy to idealne rozwiązanie! Wygląda i działa jak tradycyjny kominek, ale jest bezobsługowy.

więcej

Piecyki wolnostojące

Klasyczne i solidne rozwiązanie, które zawsze się sprawdza. Wyglądają pięknie zarówno we wnętrzach o tradycyjnym charakterze, jak i w tych nowoczesnych.

więcej