Jak prawidłowo obsługiwać wannę Dimension One Spas?

Wanna SPA (Dimension One Spas) jest wystarczająco “inteligentna”, by móc funkcjonować praktycznie bez niczyjej pomocy, jest również na tyle “wszechstronna”, by zagwarantować swoim użytkownikom ogromny wybór opcji wodnej terapii.
Proste cyfrowe sterowanie, pozwala na programowanie i uaktywnianie funkcji wanny za naciśnięciem przycisku. Centurm sterowania precyzyjnie wskazuje jak należy ustawić dostępne funkcje, takie jak czas trwania cyklu filtracji, godzina uruchomienia i ilość cyklów. Na wyświetlaczu panelu informacyjnego pojawiają się również informacje dotyczące stanu i funkcjonowania wanny z hydromasażem.
Po zaprogramowaniu można zablokować dostęp do funkcji programowania wanny, tym samym zabezpieczyć przed przestawieniem poszczególnych funkcji przez dzieci czy osoby niepożądane.
System automatycznie uruchamia minimalną filtrację i odpowiednie programy diagnostyczne w celu utrzymania czystej i bezpiecznej wody; jeśli ustawione funkcje nie odpowiadają użytkownikom, można je oczywiście zmienić. Jeśli jedna z funkcji lub jeden z elementów wanny nie działa, w niemal każdym przypadku wanna automatycznie zdiagnozuje istniejący problem co pozwoli na podjęcie odpowiednich działania aby mu zaradzić i uniknąć wzywania serwisu posprzedażnego. Istnieje możliwość inwersji wyświetlacza informacyjnego w ten sposób by móc odczytać pojawiające się na nim informacje bez konieczności wychodzenia z wanny.

W kwestii oczyszczania wody, najnowsze wanny oferują technologię dwustopniowego ozonowania pozwalającą zachować czystość i przejrzystość wody minimalizując użycie środków chemicznych. Systemy zastosowane w wannach SPA oczyszczają wodę przy użyciu minimalnej ilości produktów chemicznych. Niezależnie od wybranego modelu wanny, użytkownicy mają do czynienia ze 100% i całkowicie automatyczną filtracją i ogrzewaniem, bez konieczności ustawiania czasu i naciskania przycisków. Filtry są łatwo dostępne, dlatego też ich czyszczenie jest bardzo proste.

Większość producentów wanien SPA oferuje ogromny wybór rodzajów wykończenia i oświetlenia. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia niepowtarzalnego wyglądu harmonizującego z charakterem patio lub ogrodu.

Zapraszamy do kontakt w razie zainteresowania.

Dodaj komentarz