System Email Premium

EMAIL-PREMIUM

Emaliowany system podłączenia pieca kominkowego lub kozy do komina ceramicznego lub izolowanego. EMAIL PREMIUM jest najnowszą generacją systemów podłączeniowych do kóz i pieców kominkowych. Został zaprojektowany przy użyciu nowoczesnych zasad projektowania inżynieryjnego w połączeniu z najnowocześniejszą technologią produkcji. Takie połączenie pozwoliło nam stworzyć optymalne rozwiązanie do podłączenia urządzeń opalanych drewnem.

Estetyka wykonania (niewidoczne połączenia elementów) jak również różnorodność kolorów  idealnie dopasowuje się do każdego wystroju salonu.

Nowe akcesoria wykończeniowe zapewniają proste, szybkie i dyskretne podłączenie do wszystkich typów kominów tradycyjnych i izolowanych. Więcej informacji na temat akcesoriów na stronie: www.poujoulat.com.pl

SYSTEM EMAIL PREMIUM – PODŁĄCZENIA KÓZ I PIECÓW KOMINKOWYCH PODŁĄCZANYCH W PIONIE Z OSŁONĄ WENTYLOWANĄ.

W trosce o bezpieczeństwo i walory estetyczne instalacji uzupełniliśmy ofertę EMAIL PREMIUM o system wentylowany.

  • Dowolność kolorystyki, możliwość pomalowania komina na dowolny kolor z palety RAL (pomimo temperatury na wyjściu z pieca kominkowego sięgającej około 250OC).
  • Redukcja odległości od materiałów palnych z 3xD do 1xD (gdzie D jest średnicą przewodu kominowego).
  • Wzrost bezpieczeństwa poprzez obniżenie temperatury podłączenia kominowego. Argument w szczególności istotny w przypadku gdy dostęp do pieca mają dzieci.