Menu
Menu

MODELE BSO

Piece z systemem BSO (BRUNNER Systemöfen) poszerzają ofertę firmy Brunner w obszarze pieców systemowych.

Model BSO1, zbudowany na bazie HKD 2.2 kurz, wyposażono w drzwiczki uchylne zaokrąglone. Na wkładzie zamontowano masę akumulacyjną, krążki MAS w wykonaniu dwuściennym 5 + 1 (wyjściowy). BSO1 jako jedyny posiada w dolnej części obudowy otwór dla kratek dolotowych (podobne rozwiązanie w BSK6). Kratki wylotowe znajdują się w górnej pokrywie. Zewnętrzne temperatury obudowy ciepłego betonu są w granicach
50 –60°C.

Model BSO2, zbudowany na bazie HKD 2.2 standardowego, posiada drzwiczki uchylne płaskie, na wkładzie zamontowana masa akumulacyjna, krążki MAS w wykonaniu dwuściennym 5 + 1 (wyjściowy). Kratki wylotowe znajdują się w górnej pokrywie, dolne do wykonania we własnym zakresie. Do zestawu nie przewidziano ekranu. Należy zastosować odległość do ściany5 cm lub przy montażu przy ścianie zastosować ok.3 cm izolację. Zewnętrzne temperatury obudowy ciepłego betonu w granicach 50 –60°C. Zestaw dostępny także w wersji tunel.

Model BSO3 zbudowano na bazie HKD 2.2 standardowego, z drzwiczkami uchylnymi płaskimi, w obrębie dostawy znajduje się element łączący wkład – króciec z masą akumulacyjną KMS (materiał Schamotteolivin). Kratki wylotowe znajdują się w górnej pokrywie. Dolne kratki do wykonania we własnym zakresie. Zewnętrzne temperatury obudowy ciepłego betonu są w granicach 70 –80°C (beton na bazie wkładu). Temperatury zewnętrzne obudowy ciepłego betonu w obrębie ciepłej masy akumulacyjnej rzędu 80 –90°C. Moduł/element z masą akumulacyjną, można ustawiać dowolnie. Zestaw dostępny również w wersji tunel.

Wszystkie modele mają możliwość podłączenia do systemu sterowania EAS.

BSO 01

okrągły
Moc: 7 kW
Długość polan: 33 cm

BSO 02

kwadratowy
Moc: 9 kW
Długość polan: 33 cm

BSO 02 TUNNEL

Tunnel
Moc: 9 kW
Długość polan: 33 cm

BSO 03

Z dostawką.
Moc: 9 kW
Długość polan: 33 cm

BSO 03 TUNNEL

Z dostawką w wersji Tunnel.
Moc: 9 kW
Długość polan: 33 cm

BSO 04 (Z OBIEGIEM WODNYM)

Zestaw do budowy pieca z kotłem HKD 2.2k SK
Moc: 8 kW
Długość polan: 25-33 cm

BSO 05 (Z OBIEGIEM WODNYM)

Zestaw do budowy pieca z kotłem HKD 7 SK
Moc: 12 kW
Długość polan: 33-50 cm

BSO 03

Zestaw do budowy pieca z kotłem HKD 7 SK
Moc: 12 kW
Długość polan: 33-50 cm