Menu
Menu

Kominki Spartherm

Kominki Spartherm realizacje

Firma Spartherm została założona w 1986 roku przez pochodzącego z Kamiennej Góry Gerharda Manfreda Rokossę. Przedsiębiorstwo z niemieckiego Melle na początku swojej historii funkcjonowało jako mały zakład ślusarski, w którym pracowały zaledwie dwie osoby.

Lata pracy sprawiły, że z malutkiego zakładu firma rozrosła się w ogromne przedsiębiorstwo zatrudniające obecnie ponad sześćset osób i specjalizujące się w branży kominkowej. W Melle znajduje się centrala wraz z zarządem, zakładem produkcyjnym i własnym działem rozwoju, w którym trwają ciągłe poszukiwania nowych innowacyjnych rozwiązań.

Zapoznaj się z ofertą kominków Spartherm w firmie GIRRA. Kliknij TUTAJ.

Spartherm dysponuje najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi, a swoje produkty wytwarza skupiając się na zasadzie „przedłużonej linii produkcyjnej”. Oznacza ona, że produkcja palenisk odbywa się w więcej niż jednym miejscu.

Firmę Spartherm wyróżnia znak jakości oraz kompleksowa obsługa klienta:

Usługa od A do Z – w Sparthermie klient znajdzie wszystko, co jest potrzebne do budowy kominka lub pieca. Dzięki temu nie musi jeździć od firmy do firmy. W ofercie Spartherm Polska znajdują się produkty firm: Spartherm Feuerungstechnik,  DRU, Kaufmann Keramik, Brula, Sommerhuber, Wamsler, Sapro dla zdunów.
Doświadczenie i zaufanie klientów – firma działa na rynku już ponad 15 lat. Przez ten czas zaufało jej ponad 50 tysięcy klientów.
Obsługa. Fachowa i niezobowiązująca. Spartherm stawia na ogromną wiedzę, doświadczenie oraz wysoką kulturę osobistą swoich doradców.
Szacunek dla czasu klienta – Bardzo szybkie działanie oraz wywiązywanie się z terminów.
Jakość. –Najwyższa jakość. Spartherm oferuje wyłącznie produkty z materiałów najnowszej generacji: bezpiecznych i trwałych.
Stylistyka wkładów kominkowych i pieców – Niesamowita.
Szkolenia Spartherm – Firma dzieli się wiedzą w celu rozwoju branży kominkowej.
Rodzina Spartherm – Po zarejestrowaniu produktu Klient Spartherm otrzymuje poszerzoną gwarancję i prezent.
Konkurs Spartherman – Dla swoich partnerów organizuje konkurs z uroczystą galą. Do wygrania statuetki i kominki wolnostojące.
Supernowoczesna siedziba – Robi wrażenie już od wjazdu. Na miejscu można zobaczyć m.in. przykładowe aranżacje kominkowe i wszystkie modele wkładów firmy Spartherm.

Siedziba firmy spartherm

Zakład w Strzelcach Krajeńskich

Drugim miejscem, w którym wytwarzane są produkty marki Spartherm jest zakład w Strzelcach Krajeńskich. Otwarty został w 1996 roku, przez Ireneusza Bonarskiego. „Kilkanaście lat temu postawiłem za cel sobie i mojemu zespołowi  stworzenie  współpracy na linii Spartherm Polska –  Partner – Klient w taki sposób, by była ona korzystna dla każdej ze stron. Jestem dumny, że ten cel konsekwentnie realizujemy” – przyznaje Bonarski