fbpx

Kominki Spartherm

Rodzina spedzajaca wspolnie czas w salonie przy kominku

Wybór firmy Spartherm to strzał w 10!

Spartherm oferuje produkty najwyższej klasy zapewniające bezpieczeństwo i trwałość na lata. Spartherm to także wyjątkowy i nowoczesny design.

Firma Spartherm ma w swojej ofercie szeroki wybór wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących oraz kominki gazowe DRU.

Sprawdź naszą ofertę produktów Spartherm:

Wkłady kominkowe

Sprawdź!

Piecyki wolnostojące

Sprawdź!

DRU kominki gazowe

Sprawdź!

Kilka słów o firmie Spartherm:

Firma Spartherm została założona w 1986 roku przez pochodzącego z Kamiennej Góry Gerharda Manfreda Rokossę. Przedsiębiorstwo z niemieckiego Melle na początku swojej historii funkcjonowało jako mały zakład ślusarski, w którym pracowały zaledwie dwie osoby.

Lata pracy sprawiły, że z malutkiego zakładu firma rozrosła się w ogromne przedsiębiorstwo zatrudniające obecnie ponad sześćset osób i specjalizujące się w branży kominkowej. W Melle znajduje się centrala wraz z zarządem, zakładem produkcyjnym i własnym działem rozwoju, w którym trwają ciągłe poszukiwania nowych innowacyjnych rozwiązań.

Firmę Spartherm wyróżnia znak jakości oraz kompleksowa obsługa klienta:

  • Usługa od A do Z – w Sparthermie klient znajdzie wszystko, co jest potrzebne do budowy kominka lub pieca. Dzięki temu nie musi jeździć od firmy do firmy. W ofercie Spartherm Polska znajdują się produkty firm: Spartherm Feuerungstechnik,  DRU, Kaufmann Keramik, Brula, Sommerhuber, Wamsler, Sapro dla zdunów.
  • Doświadczenie i zaufanie klientów – firma działa na rynku już ponad 15 lat. Przez ten czas zaufało jej ponad 50 tysięcy klientów.
  • Obsługa. Fachowa i niezobowiązująca. Spartherm stawia na ogromną wiedzę, doświadczenie oraz wysoką kulturę osobistą swoich doradców.
  • Szacunek dla czasu klienta – Bardzo szybkie działanie oraz wywiązywanie się z terminów.
  • Jakość –Najwyższa jakość. Spartherm oferuje wyłącznie produkty z materiałów najnowszej generacji: bezpiecznych i trwałych.
  • Stylistyka wkładów kominkowych i pieców – Niesamowita.
  • Szkolenia Spartherm – Firma dzieli się wiedzą w celu rozwoju branży kominkowej.
  • Rodzina Spartherm – Po zarejestrowaniu produktu Klient Spartherm otrzymuje poszerzoną gwarancję i prezent.
  • Konkurs Spartherman – Dla swoich partnerów organizuje konkurs z uroczystą galą. Do wygrania statuetki i kominki wolnostojące.
  • Supernowoczesna siedziba – Robi wrażenie już od wjazdu. Na miejscu można zobaczyć m.in. przykładowe aranżacje kominkowe i wszystkie modele wkładów firmy Spartherm.

Zakład w Strzelcach Krajeńskich

Drugim miejscem, w którym wytwarzane są produkty marki Spartherm jest zakład w Strzelcach Krajeńskich. Otwarty został w 1996 roku, przez Ireneusza Bonarskiego. „Kilkanaście lat temu postawiłem za cel sobie i mojemu zespołowi  stworzenie  współpracy na linii Spartherm Polska –  Partner – Klient w taki sposób, by była ona korzystna dla każdej ze stron. Jestem dumny, że ten cel konsekwentnie realizujemy” – przyznaje Bonarski