Menu
Menu

O nas

Profesjonalna ekipa

 

Wiele lat  praktyki za nami

Historia firmy sięga 1997r. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji instalacji kominkowych. Dbamy o to, aby w Twoim domu, miejscu pracy czy wypoczynku panował ciepły i przyjazny klimat. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności przez naszych pracowników powoduje, że nasz rynek zleceń się rozszerza, a najlepszym tego dowodem są wciąż przybywający i zadowoleni z naszych usług klienci. Wykonaliśmy ponad 500 kominków, polecamy zobaczyć stronę referencji.

 

Co zyskujesz, dzięki Girra?

  1. Kupują Państwo kominek w dobrej cenie w stosunku do jakości wykonania i jego sprawności energetycznej. Będzie to kominek najbardziej odpowiedni dla domu, pod każdym względem
  2. Zrobimy wizualizacje kominka na potrzeby Państwa wnętrza domu
  3. Doradztwo w zakresie najbardziej designerskich i ekskluzywnych kominków na świecie
  4. Nasza firma zachowuje porządek oraz maksymalną szybkość montażu (od 1 do 5 dni – w zależności od skomplikowania projektu)
  5. Dajemy gwarancje, że będzie wizja ognia na każdym etapie palenia – oznacza to, że proponowane przez nas wkłady i piece kominkowe mają sprawie działającą kurtynę powietrzną
  6. Ekonomiczne rozwiązania, które pomogą ogrzać pomieszczenie lub dom ekologiczną energią
  7. Doradzatwo, jak bezpiecznie chronić dzieci.
  8. Duma i satysfakcja, widząc podziw w oczach rodziny i znajomych.

 

Solidność to podstawa

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się ekspertami w branży kominkowej. Zwracamy uwagę na to, aby nasze prace były zawsze wartościowe. Girra to niedoścignione połączenie solidności, piękna i wyczucia estetyki.

Bezpieczeństwo i kominki

Bezpieczeństwo jest dla nas jednym z największych priorytetów. Jest ono ważne zarówno w miejscu naszej pracy, jak również gdy oddajemy gotowy kominek w Państwa ręce. Nasze kominki to piękno i komfort użytkowania, ale również radość rodziny, która może spotkać się i cieszyć naturalnym pięknem ognia. Wkładamy serce w to co tworzymy, ponieważ ciepło rodzinnego domu to dla nas podstawa!

Wiedza

Pracownicy firmy Girra wciąż poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby dostarczyć Państwu najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Bierzemy udział w międzynarodowych szkoleniach oraz możemy poszczycić się licznymi certyfikatami.

Decydując się na kominek wykonany przez firmę Girra, powinni Państwo wiedzieć o kilku ważnych krokach , które należy podjąć.

  • Wyznaczenie miejsca, w którym kominek będzie usytuowany
  • Kontakt z firmą Girra i wybór wkładu grzewczego, który będzie spełniał optymalne potrzeby grzewcze. Podczas tego spotkania wspólnie przyjrzymy katalogi oraz zaprojektujemy i dobierzemy styl kominka, który będzie pasował do charakteru Państwa wnętrza.

Decyzja o firmie Girra

Wybór firmy Girra oznacza, że uzyskają Państwo od nas opiekę i wsparcie od momentu podjęcia decyzji o doborze odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb aż do rzetelnie wykonanego montażu i serwisu. Zachęcając do posiadania kominka pragniemy zwrócić uwagę na takie parametry, jak: energooszczędność, prostota, uczucie ciepła domowego oraz bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Stawiamy na piękno natury, dlatego jako budulec stosujemy marmur, granit i piaskowiec.